Můj příběh

 

Jsem Míša a na mých cestách mi kameny pomohly najít si cestu k sobě samé. Hledala jsem způsob, jak se o sílu kamenů podělit s druhými, aby mohly pomáhat i jiným lidem, a tak se zrodily šperky Maya.

Maya jsou intuitivní osobité šperky z přírodních minerálů a polodrahokamů doprovázející nositele na cestě k vnitřní síle a harmonii. Každý šperk tvořím s konkrétním záměrem a s důvěrou v sílu, energii a tajemství kamenů, které si přitáhnou toho, komu zrovna poslouží.

Osobně vybírám každý kámen i komponent tak, aby vznikl krásný šperk, ale především harmonický celek podporující potřebnou oblast.

Po osobní nebo online konzultaci vám ráda vytvořím šperk na míru přesně podle vaší aktuální situace. Na pomoc při sestavování šperků vykládám tarot dle vašeho data narození. Tarot mi pomáhá utřídit si myšlenky a ujasnit si jaké minerály zvolit, aby vám pomohly na vaší životní cestě. Vyberu vhodný kámen a tvořím tak šperk přímo pro vás, tak aby byl nejen okrasou pro oko, ale i oporou pro duši. Vznikne tak pro vás a vaše nejbližší náramek, náhrdelník, amulet nebo talisman.


 

Zpět do obchodu